+420 737 805 252 info@tenis-cernovice.cz

O kurtech

O nás

Rádi byste si přišli zahrát tenis na moderních kurtech? Chcete začít pravidelně sportovat a hledáte vhodné místo pro tenis v Černovicích? Nabízíme celkem tři udržované antukové kurty, na kterých můžete předvést perfektní podání.

Povrch kurtů

Tenisové kurty Černovice nabízí celkem 3 plochy pro hraní. Najdete u nás dva přední kurty vedle sebe a zadní “centr” kurt. Své síly si můžete přijít poměřit na udržovaném antukovém povrchu, o který nepřetržitě pečujeme.

O oblíbenosti našich kurtů svědčí i fakt, že u nás pravidelně trénuje tenisový klub TK Černovice.

Šatny i sprchy

Součástí areálu tohoto tenisu v Brně je i společenská místnost. Převléknout se do sportovního můžete v moderně zařízených šatnách a pot ze hry smýt ve sprchách, které jsou pro muže i ženy oddělené.

Přijďte i s dětmi

Užít si hru můžete i s dětmi. Nechávat je doma by byla škoda. V našem areálu se totiž mohou skvěle a navíc i bezpečně vyřádit. Celý tenisový areál je oplocený. Pro jejich zabavení slouží dvě dětská pískoviště. Nechybí ani zábavné skluzavky či houpačky.

Větší děti poté jistě ocení přítomnost stolů na ping pong. Za jejich používání nám přitom nic neplatíte.

Prodej míčků i raket

Pokud s tenisem teprve začínáte a chcete si zakoupit vhodnou raketu, můžete se na nás obrátit. Pomůžeme vám s výběrem té správné rakety přesně pro vás. Zakoupit si u nás můžete i tenisové míčky a další doplňkové vybavení potřebné k tomuto sportu.

Občerstvení na místě

Při sportu každému vyhládne. V areálu tenisových kurtů Černovice proto najdete restauraci Garizon. Ta vás pohostí chutným jídlem i osvěžujícími nápoji. Výhru v tenisovém duelu můžete oslavit vychlazeným pivem nebo limonádou.

Kde nás najdete

Naše tenisové kurty Brno se nachází v Areálu zdraví. Ten sídlí v Brně Černovicích na ulici Kneslova 1a. Dorazit k nám můžete pohodlně autem nebo městskou hromadnou dopravou. V blízkosti areálu se nachází zastávka Spáčilova. Na tu se dostanete autobusem číslo 77 nebo trolejbusem číslo 31 a 33.

Zarezervujte si kurt online

Chcete si být jisti, že vaši hru nic nepokazí? Nepodceňte rezervaci kurtu. Tu můžete provést jednoduše online na vámi vybraný čas. Po příjezdu do areálu již na vás prázdný kurt bude čekat.