+420 737 805 252 info@tenis-cernovice.cz

O kurtech

O nás

Rádi byste si přišli zahrát tenis nebo nohejbal na moderních kurtech? Chcete začít pravidelně sportovat a hledáte vhodné místo v Černovicích a okolí? V našem sportovním areálu NaVrchu nabízíme tři udržované antukové kurty, na kterých můžete 7 dní v týdnu hrát tenis i nohejbal.

Povrch kurtů

Areál NaVrchu nabízí celkem 3 plochy pro hraní. Najdete u nás dva přední antukové kurty, které se lajnují a hraje se na nich i nohejbal a zadní kurt, kde jsou položeny umělé lajny pouze na tenis. Své síly si můžete přijít poměřit na udržovaném antukovém povrchu, o který nepřetržitě pečujeme.

O oblíbenosti našich kurtů svědčí i fakt, že u nás pravidelně trénuje tenisová škola Shark s.r.o.

Šatny i sprchy

Součástí našeho sportovního areálu NaVrchu je i společenská místnost. Převléknout se do sportovního můžete v opravených šatnách a pot ze hry smýt ve sprchách, které jsou pro muže i ženy oddělené.

Přijďte i s dětmi

Tenisová škola Shark je připravena se o Vaše děti postarat a provést je prvními tenisovými krůčky. Kontakt na hlavní trenérku Soňu Novákovou je: 723 113 416. Přihlásit své děti na tenisové lekce můžete kdykoliv během sezony. V areálu se pak děti mohou bezpečně pobavit i po tenisových lekcích. Celý sportovní areál je oplocený a máme zde dětské hřiště i pískoviště. Nechybí ani zábavné skluzavky či houpačky. 

Větší děti poté jistě ocení přítomnost stolů na ping pong. Za jejich používání nám přitom nic neplatíte a pálky s míčkem si můžete půjčit u obsluhy.

Občerstvení na místě

Při sportu každému vyhládne. V našem areálu proto najdete pivnici NaVrchu. Ta je momentálně v rekonstrukci. Od podzimu vás ale pohostíme chutným jídlem i osvěžujícími nápoji. Momentálně je v areálu otevřené občerstvení, kde točíme piva z pivovaru Kamenice. Otvíráme každý den v 15 hodin.

Kde nás najdete

Naše tenisové kurty se nachází ve Sportovním areálu NaVrchu. Ten sídlí v Brně Černovicích na ulici Kneslova 1a. Dorazit k nám můžete pohodlně autem nebo městskou hromadnou dopravou. V blízkosti areálu se nachází zastávka Spáčilova. 

Zarezervujte si kurt online

Chcete si být jisti, že vaši hru nic nepokazí? Nepodceňte rezervaci kurtu. Tu můžete provést jednoduše online na vámi vybraný čas. Po příjezdu do areálu již na vás prázdný kurt bude čekat.