Výprodej

849.28 Kč

1 213.11 Kč

LMDZ 356Pcs Plstící Jehly Kit, s 40 Barev Vlny Roving, Jehly Plstění, Plstění Podložku, Návod a Ostatní Potřeby pro KUTILY

Přidat recenzi

Funkce:

1.Vyrobeno z měkké a nadýchané plstění vláken vlny, vypadají malé, ale čisté a tvar rychleji, ten roztomilý tvar, jak chcete snadno. 2.Naše 3 velikosti jehly plstění nástroje jsou vyrobeny z vynikající kov a dřevo ,odolný a zajistí dlouhou dobu užívání. 3.Dřevěné vlny plstění nástroj je snadno nainstalovat a odstranit,zdarma nahradit všechny velikosti jehel,velmi snadné použití!

Specifikace:

Barva/Velikost:Jak je znázorněno na obrázku Výhoda:Různé velikosti,nástroje pro kompletní a nákladově efektivní

Obsah Balení:

1 x Šídlo 1 x Kleště 1 x Nůžkový 1 x Pinzeta 10 x Zvonky 1 x Otevřený kroužek 10 x Vlasy kroužek 1 x Návod 1 x Storage Box 7 x Vlněné plsti plísní 10 x Potrubí čističe 4 x Jasné, lepidlo 1 x Plstění pěnová podložka 24 x Plstění jehly 2 x Kůže prst postýlky 60 x Plastové nos(8 mm) 30 x Vlásenka příslušenství 2 x Dřevěné plstění rukojeť 25 x Kulatá brož(5 velikostí) 5 x Telefon řemenu(5 barvy) 40 x Vlny roving(3g na barvu) 120 x Plastové oči(3mm,4mm,5mm)

Poznámka:

1.Prosím, dovolte malou velikost chyba vzhledem k ruční měření. 2.Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích. Děkuji!!! 3.Bezpečnostní Upozornění: Protože výrobek je tak ostrý, že nemohou být použity jako hračky. Prosím, držet to pryč od dětí a děti.

Štítky: šedé vlny roving, cítil jehly reverzní, cítil needl, pletené vlny roving, plné jehly plstění sada, cítil vlny, cítil kit, jehly plstění sada začátečník, tenkou jehlou plstění, plstění kit completo
Původ KN(Původu)
Typ Jehly plstění sada
barva Jako Show
Balení Rozměry 14,2 x 10,3 x 2.7 cm
Hmotnost Položky 2 pounds

Napsat recenzi

Související produkty