Výprodej

227.94 Kč

392.98 Kč

Hot~černá Ovce, Kočka, Pes, Držák Toaletního Papíru Koupelna Žehlička Skladování volně stojící Řemesla Ozdoby Rolka Papíru, Držák Ručníku

Přidat recenzi

Ovce Držák Toaletního Papíru Držák Toaletního Ovce

Specifikace:

Hrdě prezentovat své koupelna s vaší vlastní Držák Toaletního Papíru Ovce! Udržet váš toaletní papír přímo na očích? Bahnice musí být šílený! Mnoho lidí věří, že toaletní papír je spíše nudný a často chaotický utility, museli být schované ve skříních a nejhlubší, nejtemnější zákoutí záchod. Toaletní Papír Ovce je držák s skutečný charakter. Představujeme unikátní a nepředvídatelný design, který obsahuje toaletní papír, ovce má čtyři nohy, hlavu a tělo, které se skládá z vašich oblíbených toaleťák.

Přirozený tvar toaletního papíru emuluje ovce je nadýchané, bílé vlny. Držák lze uložit až 7 rohlíky (s 7 rolls vytváří nejlepší efekt).

Toaletní Papír Ovce mohou být použity jak volně stojící na zemi, nebo upevnit na stěnu (šrouby nejsou součástí dodávky).

Materiál: Kov

Barva: Černá

Obsah balení: 1x Ovce Držák Toaletního Papíru

Štítky: mrosaa držák toaletního papíru, umístění toaletního papíru držák, zdravé hot dog, držák toaletního papíru, dřeva, nálepka, rd290, wc papir držák, pes pro zásobník, koupelna varhany, koupelna ručník černý, tenké toaletní papír
Materiál Plastové
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty