Výprodej

223.33 Kč

269.04 Kč

50 Balení Třpytky Vánoční Ozdoby na Vánoční stromky 5Inch Umělé Hedvábné Květiny Zvedne Dekor Věnec Věnec (Růžová)

Přidat recenzi

[50 Pack Vánoční Třpytky Vánoční hvězda Květina]Balení 50 Vánoční Třpytky Vánoční Ornamenty Květin okvětní lístky, látky a třpytky.Každý vánoční hvězda květina je appr. 5 palců v průměru. Přidat trochu bling a lesk, aby vaše Vánoční strom.

[Třpytky Vánoční hvězda Květiny] Každý Vánoční květiny pokryté mnoho třpytky prášek. Vrstvení špičatým hrotem lístků připojit k vytvoření elegantní šumivé kvete.

[Snadné Použití] Snadno připojit je na Vánoční stromeček, Vánoční věnec nebo věnce, aby to skutečně bling a lesk rovnoměrně.

[Odolný Materiál]Vánoční květiny ozdoby jsou vyrobeny z tkaniny, odolné, pružné, Není snadno deformovat. Ujistěte se vy a vaši hosté radostnější, aby si Vánoční festival.

[Vánoční Ozdoby]Třpytky vánoční hvězdy mohou být použity pro Vánoční strom dekorace a ozdoby, Vánoční věnec nebo věnec, Stolní dekorace, svatební dekorace, nástěnné dekorace, květinové displej, kytice, květinové dekorace,atd.

Barva: růžová

Materiál: tkanina

Velikost: 13 cm v průměru

Obsah Balení:

50 x Umělý Vánoční Vánoční hvězda Květiny

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: akvárium blue led, dveře věnec, laurel, umělý věnec, pane vánoční věnec, květinové srdce věnec, textilie, pivoňka věnec, eukalyptus věnec, garland zahradní vánoce, vánoční koule ozdoba věnec
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty