Výprodej

5 288.62 Kč

7 777.34 Kč

HD 5.0 MP POE AI, Rozpoznávání Tváří, Detekce Pohybu, POE Onvif CCTV Kamery, NVR Kit 5.0 MP RJ45 POE48V IP Dohled Kovový Fotoaparát

Přidat recenzi

modname=ckeditor

HD 5.0 MP POE AI, Rozpoznávání Tváří, Detekce Pohybu, POE Onvif CCTV Kamery, NVR Kit 5.0 MP RJ45 POE48V IP Dohled Kovový Fotoaparát

1 X 8CH 5MP POE NVR Network Video Recorder 4/8 x HD IP 5.0 MP krytý venkovní IR Denní, Noční vidění povětrnostním vlivům kamery 4/8 X 65feet(20m) Síťový kabel pro fotoaparát 1 x Napájení pro NVR 1 X USB Myš pro NVR 1 X Software CD pro NVR 1 X Dálkové Ovládání pro NVR Pevný Disk Volitelné !!!

HKIXDISTE Zabezpečení - CCTV kamerový Systém, garantované a spolehlivé Bezpečnostní Řešení pro váš Domov a Podnikání! 720P/960P/1080P/2MP/3MP/4 MP/ 5MP s Vysokým Rozlišením a Video ve dne i v noci. E-mailová upozornění a detekce Pohybu, IP66! Nepromokavá a univerzální pro Outdoor/Indoor, zdarma aplikace pro P2P Cloud funkce a skladování, podpora android, iPhone , ipad,PC,CMS atd.

4/8ks HD POE 5.0 MP CCTV IP Kamery, 8CH POE 5.0 MP IP NVR Rekordér Silný Síťový Server; S P2P Cloud Funkce; podpora USB ,Myš,zálohování, Podpora Android,iphone,ipad,pc,cms pohled; Podpora VGA výstup a HDMI výstup, Podpora Alarm vstup Alarm výstup; Záznam Rozlišení: 5.0 MP; S H. 265 High efficiency Video Komprese; Automatické Vyvážení Bílé,Auto Gain ovládání,zadní světla comp; HDD Rozhraní:SATA,Podpora mezi 500GB a 8TB; Multi-jazykové menu možnost až 28 druhů jazyk ; *Podpora 4.0 MP A 5.0 MP kamery vstup a HDMI &VGA Výstup ; *P2P cloud služby, pro Android/iOS mobilní zařízení, vzdálený pohled, kdekoli, kdykoli; *detekce Pohybu nahrávání. NVR se spustí záznam při detekci něco v pohybu. NE spoušť, žádný záznam, více inteligentní a prostorově úsporné; *E-mailové upozornění a oznámení alarmu. Při detekci pohybu se spustí, NVR automaticky vyslat bzučák zvuk a oznámení o poplachu na váš e-mail, včetně snímku na místě; *Více způsobů, jak přístup na PC, telefon a pad, může být viděn tím, že PC klienta, Telefonní APLIKACE a IE ,Chrome,Firefox,Safari prohlížeč; *Podpora 3,5 palcový SATA port pevný disk, kapacita cca 500G/1T/2T/3T/4TB/5 TB/6 TB/7TB/8TB, a méně než 500G není podporován HD CCTV POE NVR Digtial Video Recorer,Podpora všech 1.0 mp a 2.0 mp&3.0 mp&4.0 mp a 5mp ip Kamera

Detekce obličeje a Přehrávání Inteligentní charakter zámek přehrávání Záznamu každou tvář, která se objeví na objektivu, aniž by chybět žádné podrobnosti. Detekce obličeje:automaticky zachytit obrazy tváří; Tvář Přehrávání:Inteligentní Tvář přehrávání videa,což šetří čas,nechybí žádný detail.

1.HD 5.0 MP s Vysokým Rozlišením Displeje

High-Definition rozhraní výstup,Podpora pro on-line přehrávání,Mobilní vzdálené,Multi-window zobrazení s 5.0 MP Rozlišení. Úhel bude větší,a obraz bude jasnější.

2.Proč si vybírá H. 265

H. 265 Více Jasné , HD rozlišení vám nabídnout nejlepší kvalitu obrazu v nižší bitové rychlosti. Ušetřit více úložného prostoru,může snížit o 40%-50% velikost souboru,uložit HDD úložný prostor a snížit vaše pořizovací náklady.

3. Power Over Ethernet

ŽÁDNÉ další napájecí kabely nebo adaptéry jsou nutné a jen po připojení IP kamery k NVR s jediným kabelem, můžete snadno dokončit instalaci bez znalosti o počítači nebo síti a začít těšit na super snadné monitorování mezi váš chytrý telefon, tablet nebo PC.

4. Přenosová Vzdálenost

POE Systém, max podpora 120-150m POE kabely přenosové vzdálenosti, což výrazně zvyšuje domácí instalaci pohodlí.

5.Více možností prohlížení

Zobrazení na HDMI Monitoru

Snadno zobrazení videa přes HDMI port vašeho počítače monitor plně využít bezpečnostní systém je

jasnost(HDMI Kabel není součástí balení)

Zobrazení na TV nebo PC Monitor

Pro větší pohodlí, NVR také přichází s VGA a HDMI připojení pro standardní rozlišení možnosti prohlížení.

VGA nebo BNC na RCA kabel není součástí balení.

6.Podpora Více Jazyků

Ruské, anglické, finské, francouzské, německé, řecké, italské, Japonské, Polsko, Protugal, španělské, Thajské, Turecko, rumunské, slovenské republiky, české, arabské, švédské a tak dále....

7 . Schéma připojení-Plug and play ,Snadné použití!Tak snadné!

8.Okamžité upozornění e-mailem Můžete nastavit oblast, kterou chcete ovládat,Když je spuštěna,bude to poslat zprávu na váš e-mail ,můžete získat informace z první ruky ,bez ohledu na to, kdy a kde jste .

9.Detekce Pohybu, Nahrávání

Tento systém je navržen tak, aby posílat e-mailem upozornění, když žádné pohyby jsou detekovány a umožňuje záznam pouze při detekci pohybu.

10.Inteligentní přehrávání

Můžete snadno najít video chcete přehrávání,

Inteligentní přehrávání k dispozici s přizpůsobitelné hledání, prostor, čas přehrávání je výrazně snížena rychlost přes nedůležité videa.

11.Vzdálený přístup kdekoliv,kdykoliv

Bez ohledu na to, kde jste, můžete vzdáleně přistupovat k fotoaparátu, aby viděli, live streaming a stayconnected.Vzdáleně zobrazit kamery pomocí: zdarma Xmeye Aplikace na vašem mobilním zařízení, zdarma CMS Klienta na vašem počítači, IE webový prohlížeč.

12.Snadné vzdálené zobrazení nastavení

Snadné nastavení , stačí 4 kroky pro mobilní telefon zobrazení, Zobrazení živé video systému odkudkoliv a kdykoliv přes smartphone, table nebo PC s pokročilé technologie P2P, jste schopni, aby vzdálený přístup váš systém během několika minut nebo méně, ne portforwarding potřeby, vzdálený přístup nikdy nebylo tak snadné!!!

13.Snadné p2p cloud vzdálené prohlížení

14.CMS pro Místní Recenzi

Výchozí uživatelské Jméno CMS:Super Heslo: null(prázdný)

1.přehled

Pomocí vysoký výkon snímače, obraz je jasný, jemný a vysoký výkon snímače, obraz je jasný, jemné;

Podpora IR-CUT duální filtr, přepínač, den a noc k dosažení monitorování, barva není zkreslení.

Štítky: fotoaparát secur, nvr5216, 5mp kamery ip, 8ch kamerový kit, rozpoznávání obličeje ip, 5MP NVR, kamerové ip soupravy, anran, kit nvr, nvr
Mobilní Telefon sledování "xmeye"App
Záruka 3 roky
KS Kamera, 8ks
nvr 8CH H. 265 POE 5MP NVR
Moc EU, USA, UK,AU
Rozlišení Fotoaparátu 5.0 MP
Obličeje a Detekce Pohybu Podpora
Funkce Fotoaparátu Kulka,Noční vidění,Weartherproof,v/venkovní,IR-CUT
Rozlišení Videa 5.0 MP
Video Vstup 8 Kanál
POE NVR Funkce HDMI&VGA výstup / detekce Pohybu/Upozornění e-mailem
Číslo Modelu HDT-PIC5M-1547
Certifikace NIC
Usnesení 5MP
Značka HKIXDISTE
Původ KN(Původu)
TV Systém PAL
Země Původu Shenzhen.Čína
P2P icloud www.Xmeye.net
Jazyk Podpora multi-jazyk(angličtina,ruština,španělština, atd...)
Vzdálený Pohled CMS,Android, iPhone, iPad,Internet Explorer, atd.
Délka Kabelu 20m

Napsat recenzi

Související produkty