Výprodej

1 558.07 Kč

2 396.87 Kč

Dual Lens Auto DVR HD Noční Vidění Dash Cam Auto Dash Fotoaparát Záznamník 4K 2160P WIFI, GPS 360 stupňů panorama s ADAS funkce

Přidat recenzi

Ahoj,

Vítejte na návštěvě našeho obchodu,podporujeme dropshipping,můžete posílat objednávky přímo do vašich klientů.

Nebojte se, my nikdy posílat žádné další informace o nás, žádná slova, žádné značení na krabici, ne adddional marketingové materiály, žádná faktura, žádný obchod jméno, ani QR kód.

Pracovali jsme s mnoha dropshippers, a vědomi toho, jak pracují.těšíme se vybudovat dlouhodobé partnerství s našimi klienty.

Dual Lens Auto DVR HD Noční Vidění Dash Cam Auto Dash Fotoaparát Záznamník 4K 2160P WIFI, GPS 360 stupňů panorama s ADAS funkce

Specifikace:

Procesor: Novatek NT96660

Infračervené Světlo a Noční Vidění: Ano

Obrazovka: 2,0 palcový TFT LCD

Video Rozlišení: Dual 1920*1080P

Obrazový Snímač: Dual Sony IMX323

Video: komprese H. 264

Napájení: NE vestavěná baterie, nahrazen Super Kondenzátor

Paměťové Karty: Podpora až 256 GB Class10 Kartu Micro SD (není součástí balení) Funkce :

● INFRAČERVENÉ NOČNÍ VIDĚNÍ A SONY SENZOR,vnitřní fotoaparát využívá 4 infračervených světel a má F1.8 clony.Oba fotoaparáty využívají Sony IMX323 senzor pro Uber Lyft Truck taxikáři. ● DUÁLNÍ 1080P DASH CAM,Založené na silných Novatek NT96660 CPU, dual kamery současně zachytit přední a uvnitř na 1920x1080P 30fps.Nebo využijte přední fotoaparát pouze pro záznam na přední [email protected] nebo [email protected] ● DISKRÉTNÍ DESIGN, Podpis, low-profile design umožňuje dash cam být dobře skryté svědek na silnici před sebou.Obě kamery lze otáčet o 180 stupňů dopředu a dozadu, 50 stupňů na levou a pravou. ● BEZEŠVÉ SMYČKA NAHRÁVÁNÍ,Loop Záznam umožňuje nepřetržité použití tím, že píše více než staré, nepotřebné záběry pro efektivní správu úložiště. ● SNADNÁ INSTALACE A UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÉ,instalace je jednoduchá a pohodlné.Kamera pracuje automaticky, začne nahrávat, když je motor zapnutý, a zastaví se, když je vypnutý.

● SMYČKA NAHRÁVÁNÍ: Při skladování je dosažen limit na paměťové karty, nové nahrávky se automaticky přepisovat nejstarší nahrávky

● Kamera pracuje automaticky.To spustí nahrávání, když je motor zapnutý, a zastaví se, když je vypnutý.Smyčka Interval Záznamu na micro SD Kartu.Bezproblémové nahrávání znamená, že žádné mezery mezi nahraných souborů.

● Snadná Instalace.Kamera se snadno připevní na čelní sklo pomocí přiložené 3M lepicí mount kit.

Balíčku včetně:

(1) x Dash Cam

(1) x In-car Nabíjecí Kabel

(1) x 3M Lepicí Držák

(1) x Uživatelská Příručka

Podrobnosti o produktu:

Opatření:

● Prosím, použijte Samsung EVO nebo SanDisk Vysokou Odolnost Micro SD Kartu.Prosím, nepoužívejte SanDisk Ultra karty s kamerou.

● Prosím, formátovat micro SD karty na vašem dash cam předtím, než jej můžete použít.Můžete najít možnosti Formátování v nabídce.

●Toto zařízení bez vestavěného akumulátoru, který byl nahrazen Super Kondenzátor.Prosím vždy připojte dash cam externí napájecí kabel, když je v provozu.

● Tato palubní kamera má Automatické Vypnutí, funkce.Když tam je žádné externí připojení napájení, kamera se vypne po 5 sekundách.

Jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte a kontaktujte nás, jsme vždy připravena pro vaše podnikání.

Štítky: karta tf, dash cam, 70mai xiaomi, gp tracker, nvme ssd, auto dashcam 4k, přizpůsobit wifi, záznam videa, herní notebook, ip kamera
Max Externí Paměť 256G
Úhel Pohledu 150°-160°
Zadní Kamera NIC
Rozhraní Micro SD/TF
Poměr stran obrazovky 4
Dotykový Displej No
Video Kód H. 264
Chipset Výrobce Novatek
OSD Jazyk Španělština
Video Formát AVI
Snímků Za Sekundu 60
Typ Položky Auto DVR
Zobrazení IPS
Sestav Přenosný Rekordér
Pixelů 500Mega
Zobrazovací Senzor Sony IMX323
Originální Balení Ano
Značka YASOKRO
Počet Čoček 2
Speciální Funkce Wifi Funkce
Baterie Vestavěný
Paměťovou Kartu Požadované Redingová Rychlost Class 10
Rozlišení Fotoaparátu 1920X1080
Velikost Displeje <3"
GPS logger Vnitřní

Napsat recenzi

Související produkty