Výprodej

132.32 Kč

249.75 Kč

400W Reproduktory, Zesilovače, Crossover 2 Vysoko-Nízko 4-16 Ohm Frekvenční Dělič pro Reproduktor Zesilovač Deska

Přidat recenzi

Nabízíme slevu pro velké množství. Vítejte na kontakt s námi!

Jumper A, B se používají k řízení o efekt bass rozsahu. Pro nižší limit, zatímco B pro horní limit bass o rozsahu. Pro některé reproduktory, když Basy se obrátil až příliš mnoho, reproduktor bude vykazovat zkreslení.

Když se to stane: jsme odstraňte jumper szp jumper A omezit super nízké Basy přinést zkreslení nižší. Když jsme se odstranit víčko jumper B, Bass, se zvyšuje, zatímco cap Propojovací B, Bass je snížená. Jumper C a D slouží k ovládání Výšek rozsah. Když cap obou jumper, C a D jsou na zvuk výšek je nejhlasitější.

Když jen cap C, treble zvuku je nižší. Když jen cap D je na další nižší. Když oba čepice z C a D jsou odstraněny, není výšek. (Obecně řečeno, s čtyři jumpery, že dříve nebo později najít své nejlepší zvukový efekt. Anywya, všechny efekty stále záviset na skutečné zkoušce.)

Jak používat splitter rady:

Nejprve připojte podle schématu výše (Výšek, Low, Vstupní), se připojit k reproduktoru, těsnění vzduchové mezery, můžeme začít poslouchat hudbu, zatímco optimalizovat.

Normálně používáme jumper a a nechť B nečinnosti. Pro jumper, C a D: potřebujeme slyšet skutečný účinek výšek. Obecný vzorec: A+D = lepší Basy; A+C = jasné, Treble a Bass;+CD = vymazat Výšek a Basů (celkový efekt sklon k Treble); AB+CD = více mediant frekvence. Když Basový efekt je zbytečně vysoká, můžeme odstranit uzávěr a. Prosím, optimalizovat, dokud si myslíte, že zvuk je nejlepší, a pak opravit deska s reproduktorem jednotky.

Výkon: 400W nebo nižší

Odpor: 4-16ohm

Frekvence: Nastavitelná

Barva: deska červená

Materiál: ABS + kov

Velikost: 7*5*2.5 cm

Obsah Balení:

1 * Frekvenční Dělič

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: jak crossover audio, crossover 2 způsoby 4, střední basový reproduktor, zesilovač 400w deska, modul zesilovač deska, případ tda8954, tda 7293 zesilovač deska, 1 0 zesilovače prkno mono, auto hi-fi set, 400 v zesilovač
Původ KN(Původu)
Certifikace NIC
Kompatibilní Audio A Video Zařízení Styl jak je popsáno

Napsat recenzi

Související produkty