Výprodej

764.98 Kč

1 319.01 Kč

BTgirl 7-Elektroda vysokofrekvenční Elektroterapie Hůlka Skleněná Trubice Stroj pro Stárnoucí Pleť Póry Místě Akné Odstraňovač Krásu Masér

Přidat recenzi

Vlastnosti: Značka: BTgirl název Produktu: Vysoká Frekvence Obličeje Stroj Napětí: 110V-240V Frekvence: 50-60HZ Výkon: 10W Barva:Fialová, Záruční doba: jeden rok Počet kusů:(jak je znázorněno)

Fuction: ❤ Snadné použití: připojte provoz krásu nástroje k elektrodě, otevřete a otočte tlačítko nastavit intenzitu; otáčením ve směru hodinových ručiček pro zvýšení intenzity, a proti směru hodinových ručiček pro snížení intenzity ❤ Bezpečný a přenosný: vysokofrekvenční vibrace stroje mohou urychlit krevní oběh a zlepšit stav kůže. Stroj obsahuje izolované rukojeti a skleněné sondy, aby byla zajištěna bezpečnost a snadné přenášení; ❤ Více terapeutické účinky: vysoká frekvence stroje mohou být použity pro dezinfekci, podporovat akné zotavení, snížení vrásky, podporovat kůži a hlavu látkovou výměnu a krevní oběh; ❤ Čtyři léčebné metody: můžete Si vybrat tyto metody podle svých potřeb pro pleť, vlasy a tělo. Nepřímé metody, přímá metoda, péče o vlasy, metody a jiskra metoda; ❤ Čtyři různé elektrody: můžete Si vybrat různé elektrody k léčbě kožních problémů. Velké houby jsou vhodné pro větší obličeje oblasti, malé houby jsou vhodné pro menší plochy, malé skleněné hlavy jsou vhodné pro spot oblastí, a hřebeny mohou urychlit krevní oběh v hlavě.

Funkce pro 4 elektrody k léčbě obličej a tělo:

1. Houba trubice pro širokou oblast léčby

2. Jazyk trubice pro citlivé oblasti, jako jsou tmavé kruhy pod očima

3. Ohnout trubku na místě oblastech

4. Hřeben trubice pro stimulaci pokožky hlavy oběhu rostou nové vlasy

Jak Se Vysokofrekvenční Kůže Léčby Práci?

Vysoká frekvence ošetření může zahrnovat umístění elektrod přímo na kůži (přímý vysoké frekvence) nebo opouštět mezeru mezi elektrodou a kůží (nepřímé vysoká frekvence).

Přímý vysoké frekvence: pomohou léčit mastný charakter pleť. Přímá Metoda se hodí pro mastný charakter pleť.

Nepřímé vysoká frekvence: pomohou léčit zkuste nature skin a ve věku kůže. Vhodné pro suché povahy kůže a věku kůži.

Poznámka:Doporučujeme ošetření: Nepřímé vysoká frekvence je doporučit.

Sparkle Metoda:vhodné pro rány, bolest a zánět. To je normální jev, pokud tam jsou jiskří coming out, když se hadičky dotkne kůže.

Trubky bude jiskřit červené světlo, když jste je pomocí.

Péče o vlasy Metoda:fit pro stimulaci povrchu kůže se snižuje folikulitida.

Použít efekt se liší, protože různé pleť výstavba všichni.

Poznámka:

Není nutné odstranit všechny kovové ozdoby z těla před použitím tohoto výrobku, ale to se nedoporučuje pro těhotné ženy a lidi s kardiostimulátorem.

Můžete se zeptat na tyto otázky:

Proč některé elektrické tyče rozsvítí červeně a ostatní violet? Jaký je rozdíl mezi jejich funkce?

Protože elektrody byly injekčně s různými plyny, ty injekčně s argonem zářily fialové a ty injekčně s neon zářila červená. Argon, elektroda s violet light je dezinfekční a protizánětlivé, ideální pro citlivou pokožku..

Jaké jsou hlavní funkce výrobku?

Hlavní funkcí výrobku je k léčbě akné a anti-zánět. Sekundární funkcí je redukovat vrásky a zpevnit pokožku. Třetí funkcí je podporovat kožní absorpce.

Proč některé elektrody obsahují wolfram drát?

Hlavní funkce wolframu drát je zvýšení výkonu elektrody.

Jaký je rozdíl mezi naším produktem a další

1. Můžete se cítit miccurrent na konci hřebenu zuby, když používáte někoho jiného produktu díky speciální struktuře hřeben trubice. Jako výsledek, jejich hřeben trubice udělat nic, aby stimulovat pokožku hlavy a růst vlasů. Naše hřeben trubice obsahují wolfram, takže se můžete cítit silný microcurrent na konci hřeben zuby.

2. Y-tvaru trubice je použít na krk, koleno, rameno a další místo, kde můžete dát.

3. Válec trubice se používá pro celé vaše tělo. Je to bude stát 30 minut, pokud používáte jiné trubice na masáž vašeho těla, ale s válečkem, to trvá jen pět minut masírovat celé vaše tělo.

4. Rovné trubice s nejsilnější microcurrent používá pro břicho, nohy a další širší oblasti。 Používá především stimulovat akupunkturní body jako Akupunktura.

Balíček Zahrnuje:

Štítky: tvář hůlka, peeling, signstek vysoké frekvence hůlka, beauti, krásu ženy, skleněné zkumavky, paměť ps2, krk nosítka, obličeje vysoká frekvence, plazmatické kůže
Značka BTgirl
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty