Výprodej

459.66 Kč

806.29 Kč

Cross stitch kit Vyšívání vyšívání sady 11CT vodě rozpustný plátno vzory 14CT Straka a lotus-NCMA091

Přidat recenzi

Cross stitch kit Vyšívání vyšívání sady 11CT vodě rozpustný plátno vzory 14CT Straka a lotus-NCMA091

Značka: MAGIART

Název produktu: Cross stitch kit

Aplikace: domácí/hotel/kancelářské dekorace a dárek

Materiál vláken: bavlna a hedvábí

Výšivky Rozsah: Plný

Plátno typ: Monomer

TIPY 1: skutečná velikost produktu se může lišit od 1 do 3 cm z velikosti plátna. To je normální.

O vlákna množství: S 30% větší množství vláken, absolutní dost.

TIPY 2: Jeden vyšívací nitě může být rozdělena do 6 oblastí. Pro 11ct, prosím, použijte 3 prameny steh a 2 vláken pro zadní steh. Pro 14ct, prosím, použijte 2 prameny, aby steh a 1 vláken pro zadní steh. Nepoužívejte nitě fold, jinak vyšívací nitě nebude stačit.

TIPY 3: Protože počet křížkové barvy je obvykle 30~45, účinek vzor po vyšívání hotové rozhodně není tak dobrý jako původní fotografie, a někdy obraz může být zkreslený. To je normální. Nicméně, obecně platí, že vzor účinek větší velikosti cross-steh je lepší než menší velikosti vzor.

Složení Výrobku :

1. Vlákno

2. Tištěné plátno (pouze 11ct)

3. Nelze tisknout canvas (pouze 14ct)

4. Toolkit

5. Papírové výkresy (pouze 11ct full-vyšívané a 14ct )

6. Vlákno karty

Bavlněné vlákno

Zdravé

Použitím původní eko-bavlny v Sin-ťiangu, Čína,Pomocí dvou dobách opalování technologie,Rafinovaný od 18 procesy,Aby bylo dosaženo vysoké pevnosti, dobrý lesk, nevyblednou,není snadné se hromadit v perfektní kvalitě.

Hedvábné vlákno

Třpytky

Hedvábné vlákno je vyrobeno z bavlny, kreslení, silikonový olej, vysokou stabilitu stereotypy a barvení,hedvábný lesk a textura,Světlé barvy, silný smysl pro trojrozměrné,hotový obraz je realističtější.

Tištěné Plátno

Vysoce přesné

Na 11CT plátno pomocí pokročilých high-přesné zařízení,Tisk je velmi přesný,Naprosto bez zkreslení,barva je jasné a snadno identifikovat.

Nepotištěné Plátno

Vysoce kvalitní

Na 14CT plátno je vyrobeno z vysoce kvalitní bavlněné bílé plátno, které je těžké a měkké, aby vaše výšivky jednodušší a příjemnější.

Jehly

Robustní

Použijte originální korejský profesionální vyšívací jehly,Robustní, těžké deformace při ohýbání.Jehly bod, je čistá,hrot jehly násilně vloží prst břicho také není poranit ruce,kolem hlavy chrání ruce.

Hotový Efekt

Následující vzor je efekt po výšivka je dokončen a je pouze pro referenční účely. Vezměte prosím na vědomí, že vyšívání efekt se bude lišit v závislosti na stylu obrazu, velikosti vzoru, na úrovni vyšívače, atd.

plátno a závity

CT udává počet čtverců na jeden palec (2,54 cm). Čím menší číslo, tím větší je mřížka, čím je číslo větší a menší mřížky.

9CT odkazuje na palec včetně 9 mříž, výšivky s 4 vlákna, vyšívací vlákna, back-steh se 3 prameny vyšívací nitě, tkaní je velmi jednoduchý, vhodný pro čistý nováček;

11CT je palec včetně 11 mříž, výšivka s 3 prameny vyšívací nitě, back-steh s 2 prameny vyšívací nitě,

tkaní obtížnost střední, vhodné pro začátečníky, zdatné;

14CT je palec včetně 14 mříž, výšivky s 2 prameny vyšívací nitě, back-steh s 1 prameny vyšívací nitě,

tkaní obtížnější, vhodné pro zdatnější.

Ilustrace

Ilustrace celého steh výšivky metoda

Opatření

1. tkaniny složené dvakrát, vytvoření "deset" slovo brankovišti, najít střed, průsečík, podle výkresu středové body označené číslo řádku, najít odpovídající vyšívací nitě, jehly, ve středu tkaniny jehly vyšívání.

2. Na začátku a na konci není uzel jehlu, Nastavte stranou asi 1 cm závitu a stiskněte tlačítko na zadní straně tkaniny.

3. jeden čtvereček představuje jeden steh, plný steh, barva bloku v obrázku nepředstavuje skutečné výšivky barvu čáry. Prosím, určit počet řádek podle čísla řádku z výběru výšivky line.

4. první vyšívané méně, po naplnění více. Pro velké plochy barev, první obrys vyšívané, a pak vyplňte dovnitř. Pro vzory, které mají pouze dvě nebo tři barvy a potřebují časté stehy, můžete pracovat s více jehlami najednou.

5. Šití je třeba se vyhnout z jedné oblasti do druhé daleko od sebe. Protože výšivky line za látky, zejména tmavší čáry, objeví se na přední části plátna, tak prosím, dokončit oblast první, a pak začít vyšívat další oblasti.

6. vyšívat směr k být konzistentní, aby se načrtnout kontury, aby práce živější, v vyšívání schéma dokončí posledním krokem je háček okraj.

1. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat. A my vám odpovíme do 24 hodin s výjimkou víkendů.

2. Pokud se nějaké problémy přijde k vám, prosím, nedělejte si starosti. Můžete nás kontaktovat jako první. Slibujeme, budeme se snažit vše, aby vám pomohl.

3. Věnujte, prosím, pozornost času, rozdíl mezi námi. Pracujeme v Číně.

Časový harmonogram naší Pracovní doby.

Společný problém

1.Proč cross-steh poté, co jsem dokončit neodpovídá obrázek produktu?

Protože počet křížkové barvy je obvykle 30~45, účinek vzor po vyšívání hotové rozhodně není tak dobrý jako původní fotografie, a někdy obraz může být zkreslený. To je normální. Nicméně, obecně platí, že vzor účinek větší velikosti cross-steh je lepší než menší velikosti vzor.

2.Vypadá to velmi obtížné vyšívat, můžu to dokončit?

Často vyšívané cross-stehu přátelé by měli vědět, vyšívat čas, nejvíce bolesti hlavy není výšivka, ale většinu času je zbytečný na bod mřížky. Nicméně, náš kříž steh je přesnost tisku.Vzor je vytištěn na vyšívání, tkaniny, což eliminuje čas počítat mříž.Tak to bude mnohem rychlejší, v době dokončení.

3.Tak velký obrázek, můžu vyšívat na dlouhou dobu, vyšívat nitě není dost, jak to udělat?

Štítky: Radost Neděli, 150 penál, křížkové, 5d diamond malování mír, cross stitch nastavit, cross stitch kit váza, MAGIART, canva magie, křížkové prodej, canva rozpustný
Typ Balíček
Styl Evropa
Rám No
Vnější Obal Barevné Krabici
Plátno Způsob Balení Složené
Výšivky Rozsah Plné Vyšívání
Název produktu cross stitch kit
Vzor Typu Zvíře
Místo produkce zhejiang, čína
Použití Obrazy
Plátno Typ Monomer
ČÍSLO VÝROBKU NCMA091
Materiál 100% Bavlna
Původ KN(Původu)
Značka MAGIART

Napsat recenzi

Související produkty