Výprodej

361.73 Kč

Vysoce kvalitní 6ks 16g Kafuter transparentní výkonný multi-účel AB lepidlo jasné rychleschnoucí lepidlo na sklo

Přidat recenzi

Vysoce kvalitní 6ks 16g Kafuter transparentní výkonný multi-účel AB lepidlo jasné rychleschnoucí lepidlo na sklo

Rozsah:

Tento produkt je hledat průhledné, skla, křišťálu, šperky, transparentní PC, kovy, plasty, dřevo, keramika a další rychlé lepení, není potřeba oleje, snadné k použití. Široce používán ve všech druzích dekorativní obrazy, řemesla, šperky, hračky, nábytek, lampy, vývěsní štíty, denní potřeby, dopravní a ostatní zpracovatelský průmysl a opravy, zejména vhodné pro rodiny v různých barvách a skvrny mají speciální požadavky příležitosti lepení , zjevné stopy lepidla.

Návod:

1, povrch musí být lepené být čisté a suché.

2. odšroubujte víko a střecha propíchnuté těsnění, vytlačování ze stejného množství lepidla do každé zkumavky a dobře promíchat (nelze kombinovat hodně lepidla)

3, ihned po míchání lepidlo se aplikuje na povrch lepidla při pokojové teplotě po dobu 5-10 minut a čekají upínání, 30-60 minut dosáhnout intenzity použití, může být použit v -60 až 100.

4. Nezakrývejte špatně plastovou krytkou.

Opatření:

1, nenechte dosah dětí.

2, by měla být dobře větrané, tam akrylátové lepidlo vůně, ne importované.

3, uloženy v chladném, suchém místě, daleko od zdrojů tepla a ohně, dávejte pozor na požární prevence (lepidlo je hořlavé).

Doba použitelnosti: skladovat při pokojové teplotě, trvanlivost jeden rok.

Platební metody

Jen pocit jistoty platit nás prostřednictvím způsobu, jak je uvedeno níže, Pokud si přejete zaplatit pomocí jiné metody, prosím, laskavě kontaktujte nás. Vaše platba je pouze vydala se k nám po vás potvrzení, že jste obdrželi zboží.

Doprava

Výchozí způsob dopravy je HongKong Post Airmail . Prosím, laskavě kontaktujte nás, pokud byste chtěli, aby si vybrat, my vám řekne, jak moc extra poplatek budete muset zaplatit.

Způsob Dopravy

RU Poštovné

BR Poštovné

US Shipping

Mezinárodní Doprava

Průměrná Dodací Lhůta

HongKong Post Airmail

30-45 Dní

30-90 Dnů

/

15-60 Dní

E-Paket

/

/

7-15 Dnů

/

Expresní Doprava

(DHL/EMS/Fedex)

6-10 dnů

6-10 Dnů

6-10 Dnů

6-10 Dnů

Dovozní cla, Daně a jiné zvyky související poplatky nejsou zahrnuty v ceně. Kupující nese všechny dodatečné náklady, které vzniknou (pokud existuje),pokud kupující nekoupil pojištění.

Návrat politiky

Prosím, vrátit položku do 7 dnů po obdržení, pokud nejste spokojeni s to (Kupující předpokládá, zpáteční adresou). Všechny vrácené zboží musí být v původním podmínkám, kontaktujte nás prosím nejprve na zpáteční adresu a instrukce.

Zpětná vazba

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. Budeme dávat pozitivní zpětnou vazbu na vás, příliš.

Pokud se vyskytnou nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás za prvé. Budeme se snažit vyřešit problém pro vás.

Užijte si nakupování a mají příjemný čas!

Štítky: xiaomi 4a případě chlapce, rg45 upínací nástroj, rgb, 3m, ip65 dálkové, xiaomi 4 případě lgbt, xiaomi 3d plovoucí, rgb 5050 60led nastavit, rg58 kabel 10m sma, xiaomi 4 f 7 telefon, xiaomi čistička 3c
Kategorie Chemické Lepidlo
Množství 6ks
Trvanlivost 12 Měsíců
Číslo Modelu kafuter
Funkce Silná lepicí síla
Je Přizpůsoben Ano
Použití kov, křišťálové sklo
DIY Dodávky Zpracování dřeva
Typ Nátěrové hmoty
Hmotnost 16g/pcs
Ochrana životního prostředí Non-Toxické

Napsat recenzi

Související produkty