Výprodej

67.94 Kč

98.35 Kč

12ks Ovoce Létat Lepkavé Pasti Jednorázové Opravy Komár Lepidlo Lapače Hmyzu Lapač Škůdců Pro Komáry smutnice Létající Hmyz

Přidat recenzi

Body:

1、Yellow Sticky Pasti: Světlé barvy přilákat létající hmyz. Vysoce kvalitní lepidlo může zabránit jim v útěku. Speciálně pro létající škůdci rostlin. Velmi vhodné pro venkovní nebo pokojové rostliny, zejména hrnkové rostliny.

2、Snadné Použití: ovocné mušky past s ostřejší dno může být přímo vložen do půdy, aby se zabránilo potíže vázání s lano nebo hák.

3、Bezpečný a Non-toxické: Fly trap používá světlé barvy a lepidlo chytit škůdců, a to je bez zápachu a bez škodlivých léků, a není na škodu, aby lidé a domácí zvířata.

4、Pomocí Připomenutí: vzestup teploty v létě může způsobit, že lepidlo se rozpustí a ovoce létat pasti bude držet pohromadě. Před použitím, prosím, dát tuto lednička insekticid v interiéru pro určitou dobu. Sloupněte ochrannou fólii opatrně, aby nedošlo k porušení fólie.

5、Odolné a Dlouho-trvající: Fly pasti přijít s velmi silnou přilnavost, a jsou UV odolné a vodotěsné. Není třeba, aby je nahradili, než chyby jsou zcela pokryty.

Popis:

Existuje způsob, jak chránit své milované rostlin bez použití pesticidů?

Ano! Máme.

Pamatujete si, když jste byli chůzi ve světle-barevné jezero, tam bylo mnoho létající hmyz po vás, nebo držet na vaše oblečení?

To je proto, že většina létající hmyz jsou phototaxis. Líbí se jim světlé barvy a mají tendenci na ně.

Pomocí phototaxis na létající hmyz lze účinně přilákat a ovládat létající hmyz, ochraně rostlin a snížit poškození.

Zářivě žluté létat past je bez zápachu. Vyrobeny z vysoce kvalitní lepicí pasti funkce přirozené ochrany proti škůdcům.

Ty, krytý komár vrazi jsou skvělé pro chytání a přilákat plísní, molice, černé mouchy, třásněnky, octomilky, mid a další létající hmyz.

Vhodný pro venkovní nebo pokojové rostliny. Sluneční světlo a tvarů květin můžete vytvořit svůj hrnkové rostliny vypadají zvláštní.

Vlastnosti:

Houba pasti vyrobené z papíru a lepidlo vysoce kvalitní přichází s jasně žlutou barvu. Lepidlo přiláká létající hmyz, pasti, kontrolu hmyzích škůdců a přeruší reprodukční cyklus.

Vodotěsný a odolný proti UV záření létat past je dodáván s dlouhou životností.

Vaše zkušenosti s komáry a létat past je naší nejvyšší prioritou. Pokud máte nějaké dotazy, prosím pošlete nám e-mail a my vám odpovíme vám do 24 hodin.

Šťastný nakupování!

Specifikace:

Sticky hmyzu deska velikost: 12.8 cm*7cm/12.40*2.37 ich; hmotnost 2.2 g

Černá plastová lopata a lopatka velikost: délka 12 cm*lžíce šířka 3 cm/4.72*1.18 inch; hmotnost 2,5 g

Velikost: cca 13x8cm/5.12*3.15 inch

Balení Seznam:

12*Lepkavé Pasti

12*Lan (náhodné barvy)

1*Lopata

Štítky: lepkavé ovoce létat past, bílá fly catcher, hmyz pasti, gnat past, myší past, lepkavé pasti, fli trap, myší past, fly catcher, škůdců past
Pest Typ Mouchy
Sada Typ No
Značka LeKing
Funkce 03 Chyby Sticky Board Chytání Mšice Hmyz
Funkce 02 Pest Control samolepky
Velkoobchod Ano
Typ Nálepka past
Funkce 01 Pasti na Hmyz
Číslo Modelu catcher

Napsat recenzi

Související produkty