Výprodej

115.33 Kč

Boční Šev Složky Japonsko Styl DY303 A30/121586(F355) Šít Boční Šev Silný Materiál

Přidat recenzi

Název Produktu:Boční Šev Složky - Japan Style

Účel:Šít boční šev silný materiál

Stroj:Japan 2,3 Jehelní podávání Ramene Stroje.

Jehla velikost prostoru 1/4" MH budeme privide této velikosti produktu.

Máme jiné velikosti výrobků taky, pokud budete potřebovat , prosím, zanechte vzkaz, když si koupíte.

Jehla velikost prostoru

1/8" 3/16" 1/4" 5/16" 3/8"

Máme jiné Tloušťky.a cena není stejná,pokud budete potřebovat některý z nich ,prosím, potvrďte s námi první.

Obecně platí, že dodáváme zboží od poštovní balík, jehož cena je poměrně levné a může být dorazil 7 -15 dní později.Celková hmotnost by měla být omezena na 2 kg.Doporučuje se používat nákupní košík při nákupu různých produktů a nadváhou produkty musí být zakoupeny dvakrát.Pokud jste v naléhavé potřeby našich produktů, poštovné bude velmi drahé, a prosím, podívejte se s námi dále.

Jsme schopni dodat téměř všechny produkty a prezentovat je jen malá část.Pokud potřebujete více, prosím, informujte nás, kódování pro potvrzení ceny.

Jsme schopni dodat většinu šicí stroje, náhradní díly a předvést je jen malá část.Pokud potřebujete více,prosím, informujte nás, kódování pro potvrzení ceny.Je tam něco, co musíte udělat v Číně, můžete také zanechat zprávu pro nás a my vynaloží veškeré úsilí, aby vám pomohl.Pan Chen Fuchao vyvinut první brusného pásu pro fobric stroj v Číně v roce 1983. Přes 12 let hromadí a vývoj, značka se objevila v roce 1995. Prostřednictvím neustálé inovace a růstu na roky, širokou škálu diverzifikovaných produktů řady mají brát tvar,dláždit cestu pro rozvoj šicí části sektoru.Naše společnost směřované zbrusu nový vizuální obraz, systém, perfektní kvalita a služby v roce 2011, k posílení značky úsilí a firemní kultury.

start

konec

Štítky: průmysl šít stroj, a4 složka souborů, 8700 juki šicí stroje, sw20, mr2 sw20, průmyslové šít, tapety průmyslové domova, složky pásky, vintage restaurace, interiérem v industriálním stylu, složka dokumentů pro
Steh Tvorbu Zámek Steh
Značka fu chao
Mechanická Konfigurace Flat-Bed
Typ Průmyslové Šicí Stroje
Podávací Mechanismus Chůze Na Nohy
Číslo Modelu šití dílů
Původ KN(Původu)
stav Nové

Napsat recenzi

Související produkty