Výprodej

524.25 Kč

MILITECH TWINFALCONS TW 500D Delustered Cordura Multifunkční Molle Admin Pouzdro, 3 Přihrádky Delta Seal Molle Mapa Skladování

Přidat recenzi

*** ***

Kupujete Od ISO 9001 : 2015 Certifikovaný Výrobce Specializující se Na Výzkum, Vývoj A Výrobu Balistické Přilby, Balistické Vesty, Balistické Panely a Bodnout Odolné Vesty. Náš ISO Certifikát Číslo Je 00120Q37314R1M/3600, A Mohou Být Ověřeny Z Čína Kvality Certifikace Center Odkaz Níže:

Koupit S Důvěrou! Náš Slib vám:

**Budeme Používat Naše 15 Let Zkušeností Jako Výrobce, Aby Zajistily, Že Máte Příjemný Zážitek Nákup

**Rádi Vám Zodpovíme Všechny Otázky A Dotazy Co Nejdříve

**Budeme Loď Vaší Objednávky V Rychlém A Efektivním Způsobem

**Používáme Tenis-cernovice.cz je Přepravní Kalkulačka Určit Náklady na Dopravu. Neúčtujeme Manipulační Poplatek

**Necháme Pozitivní Zpětnou Vazbu A Budeme Doufat, Že Získají Vaše Taky

**Pro Více Informací Balistických Norem, Prosím, Navštivte

**APO Adresu, Může Být Doručeno

Tento Výpis Je Pro Jeden PC Multifunkční Admin Pouzdro Vyrobené Z Autentické 500D Delustering (Plná Barva) Nebo Originální Multicam Cordura ( Až třikrát odolnější než běžný Nylon ) Na Vašem Výběru Barvy.

__________________________________________________________________________________________________

Lodní A Návratové Politiky

Během "změny smýšlení" období, můžete vrátit zboží kdykoliv-Dokonce i v perfektním stavu. Poté, co jsme obdrželi vrátil produkt(y), budeme nejprve zkontrolovat stav zboží a pokračovat náhradu podle níže základ;

a) Pokud je výrobek vrácen z důvodu problému s kvalitou dodání zákazníkovi, požadujeme důkaz o fotky od zákazníka konec na podporu takové žádosti před návratem produktu(y), může být přijat. Jakmile žádost schválena a zboží vrátil, PLNÁ NÁHRADA BUDE PROVEDENA na VÁŠ ÚČET DO 24 HODIN

b) Pokud je výrobek vrácen z důvodu mysl zákazníka změnit, zákazník se musí postarat o související náklady na dopravu, budeme moc rádi, když zboží může být vráceno v prodávat stavu a v originálním obalu, nebo budeme muset použít odpočet na vrácení peněz na základě stavu zboží vrátit.

VEZMĚTE PROSÍM NA VĚDOMÍ, NEMÁME LOĎ DO POŠTOVNÍ SKŘÍŇKY!

Daně a Dovozní poplatky

Můžete být povinni zaplatit Daně/dovozní poplatek na dodání, viz vaše země dovozní předpisy a neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakýkoliv dotaz.

Zpětná vazba

Velice si vážíme vaši zpětnou vazbu na každou transakci. V případě, že jste nespokojeni o naše výrobky, prosím, laskavě kontaktujte nás a my se pokusíme v našich silách vyhovět vašim potřebám.

Všechny položky prodávané u nás jsou garantované na jeho kvalitě vždy! Všechny fotografie zobrazeny v seznamu jsou naprosto zaručeno, že bude přijata u nás. Obdržíte přesně tu položku, na obrázku a popsány vždy! Nákup od nás s důvěrou!! Zkontrolujte, zda komentáře od našich spokojených zákazníků níže!!!

Děkuji moc za to věnovat pozornost na naše podmínky a podmínky, a těšíme se na hladký obchodní vztah s vámi.

Štítky: neprůstřelný, cordura 500d tkaniny, lukostřelba šíp případě, helma militech, crye precision tag, taška cordura, armády navy seals, crye pás, popruh twinfalcon, devgru zařízení
Hlavní Materiál 500D Delusted Cordura
Číslo Modelu TW-P091
Značka militech
Délka 1 m
Původ KN(Původu)
Certifikace CE

Napsat recenzi

Související produkty