Výprodej

204.46 Kč

454.21 Kč

10ks RCKLCY TCMT16T308 FT1125 wolframu Karbidu Soustružení Inserts Blade cnc Soustruh Fréza Nástroj pro nerezové oceli

Přidat recenzi

popis produktu

Jméno :soustružení nástroj pro Zpracování tvrdost: 95 stupňů Charakteristika:Ostré hrany Balení;10 kusů / box

Čepel arc: R0.4, R0.8, R1.2

Široce používán, není snadné zlomit nůž

Drcení problém

Dopad: pracovní rozměry nebo povrchovou úpravou se změní náhle, vytváří jiskru povrch burr.Důvod: Protože nastavení parametrů není vhodné, materiál čepele výběr není vhodný, pracovní tuhost není dobré, a nástroj drží je nestabilní.Opatření: Zkontrolujte, zda nastavení zásah je přiměřený, a vyberte odpovídající nástroje v závislosti na materiálu obrobku.

Kupující oznámení

Pokladník sliby

Pokladník slibuje: Všechny produkty v tomto obchodě jsou přijímána v naturáliích, a původní vzhled původní produkt může být obnovena.To může být proto, že displej má mírné rozdíly!Abychom zajistili, že všechny výrobky jsou zaručeny!

Doručení

Budeme dodávat zboží do 7 dnů.V případě nouze, prosím, kontaktujte zákaznický servis, budeme dodávat zboží co nejdříve.Pokud je třeba zadat, obraťte se na zákaznický servis nebo pre-střelba poznámky.Po obdržení zboží, prosím, zkontrolujte a podepsat stvrzenku.Pokud najdete nějaké chyby, prosím, kontaktujte nás ihned.

Nákupní pomoci

Prosím, kontaktujte nás on-line zákaznický servis pro produkt problémů, zpravidla pouze poté, co problém je potvrzena.Prosím, zkuste použít nákupní vozík, koupit jednou, aby se zabránilo opakované poštovné, což je výhodnější pro jednu osadu.

Štítky: TCMT, tcmt16, Prodyšná vesta, vysoké červené, tcmt110208, Vložit, lišta nástroj, 24 volt baterie nabíječka, zase, šroub splitter
Značka RCKLCY
Povlak PVD
Použití Vnější Soustružení Nástroj
Pracovní Z Nerezové Oceli
Původ KN(Původu)
Materiál Těžké Slitiny
Tvrdost 95
Číslo Modelu TCMT16T308 FT1125

Napsat recenzi

Související produkty