Výprodej

1 080.58 Kč

1 460.35 Kč

ABSF 250-000 Klín Rychlá výměna Nářadí Nářadí, Soustruh Nástroj Nůž Držák

Přidat recenzi

ABSF 250-000 Klín Rychlá výměna Nářadí Nářadí, Soustruh Nástroj Nůž Držák

Vlastnosti: 1. Přesnost -navržen tak, aby zajistily, opakující se přesností. 2. Rychle a snadno instalovat na soustruhu motoru, lavice nebo věž pro širokou škálu operací.

3. Velikost šroubem M10 a Ideální pro většinu mini stroje, i když úpravy mohou být nutné pro některé stroje (rukáv nebo novou středovou tyč pro menší otvor může být nezbytné.)

4. Snížit čas instalace - okamžitá změna z jedné operace do druhé. 5. Plně zaměnitelné s Aloris, Dorian, Fáze II, Yuasa a většina ostatních komponent výrobce.

6. Všechny pracovní části jsou přesnost a kalené. 7. Zcela uzavřená pro údržbu,-bez práce.

8. Otočit: bezkonkurenční tuhost tohoto pilíře nástrojů a držáků zajišťuje hladší otáčení bez chvění nebo vibrace.

9. Vrtání: nastavení umožňuje vrtat s výkonem svého kočáru, místo manuální práce nebo koník.

10. Těžké cuniform Nástroj post design, snadno se soustředil.

Použití: rychlá výměna nástrojů držák pro soustruh, řezací nástroje, bity, dosah až 1/2 palce Tento držák je vhodný pro práci s cuniform typ 250-000.

Popis:

DMC-250-000 mini-cuniform GIB typu quick change tool post a nástrojové držáky vhodné pro dřevoobráběcí soustruh nástroje.

Quick change tool post je hlavní příslušenství stroje nástroje, to se skládá ze tool post a mnoho druhů držáků nástrojů, podle požadavky na zpracování obrobků, correspording držáky nástrojů jsou vybrány tak, aby povrch válcové čelí, konec čelí.řezání, vrtání, vystružování, vyvrtávání, jakož i další zpracování. Uvědomí si, montáž nástroje mimo stroj, nástroj, má nástroj exchange rychle, vysoká přesnost , tuhost, silný atd. To je vyhovující příslušenství v místě čtvercové věže.

Specifikace:

Model : Nástroj příspěvku:DMC 250-000

Držák nástrojů: 250-000

Typ : typ cuniform

Materiál : Ocel

Barva : Černá

Článek : 250-000 GIB cuniform typu Quick Change Tool Kit

Použití : Soustružení Nástroj

Použití : CNC Machine Tool Accessories

Kapacita nástroje :

250-000: 1/2 palce cuniform Typ Nástroj Post

Obsah Balení:

1 * Rychlá výměna nástrojového držáku

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

O sledovací číslo aktualizace: Pokud váš sledovací číslo, není logistické informace, jako tisíce balíků zasílaných do zahraničí, logistické společnosti se neaktualizuje logistické informace, prosím, kontaktujte nás na první čas, Prosím, laskavě se nemusíte přímo otevřít spor. Budeme poprvé pro vás řešení! Čas přepravy:

Všechny produktu, můžeme lodní dopravy v rámci 5~8 den v týdnu, obvykle jsme podle objednávek zákazníků čas na balení a doručení, musíme pečlivě kontrolovat kvalitu zboží před Loď, Takže trvat nějaký čas, aby se ovládal. Dodací doba: Vzhledem k vyšší moci faktory: hurikány, přívalové deště, vliv lety. Vedoucí logistiky zpoždění. Jsme poctiví prodejci, vás nenechá trpět žádné ztráty. Prosím, dejte logistické společnosti trochu času na zpracování, budeme čekat na balík dosáhne vaší straně. Pokud vaše logistické informace dorazí na místní poště: Pokud místní poště se nestalo, kontaktujte, prosím, obraťte se na místní poštovní úřad co nejdříve, aby si váš balíček. Jinak, přesčas příjem z pozemků, místní pošta vrátí zásilku, důsledky self-zodpovědnost. Ochranu, čas se krátí: Kdy jsme dokončili čas doručení, pokud produkt ochranná lhůta krátí, prosím, prodloužit produktu ochrana období sami, nebo kontaktujte nás, Prosím neotvírejte sporu přímo. Dovozní cla Daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za Dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost

Když obdržíte zboží, pokud tam je nějaký problém, prosím, kontaktujte nás a ne přímo otevřít spor. Slibujeme vám spokojen řešení poté, co jsme potvrdili to. Také jsme vám pozitivní hodnocení. Upřímně zveme vás na dovolené nám pozitivní zpětnou vazbu o celkové Podrobné Prodejní Hodnocení (DSR) 5 Hvězdiček . Když ukážete vaši pěknou fotku na náš kontaktní oblasti, prosím zašlete zprávu řekněte nám, další objednávky, kontaktujte mě, bude další překvapení.

Q: Jak můžu sledovat svou zásilku? A: můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče) Q: Jako maloobchodní nebo velkoobchodní nabídnout velkoobchodní cenu, pokud bych si spoustu věcí? A: pokud potřebujete koupit mnoho položek ve stejnou dobu, prosím, kontaktujte mě jako první. já vám nabídne konkurenční velkoobchodní ceny . Q: Jak mohu zaplatit objednávku? A: Tenis-cernovice.cz podporuje Visa, MasterCard, Maestre Debetní Kartou, Western Union, bankovní převod prostřednictvím banky.

Je-li zboží poškozeno,musí být kontaktován do 24 hodin od obdržení. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky (nesprávné, poškozený, vadný, nebo položky, které nejsou popsané), prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Pro jakékoli osobní důvody (vybrat nelíbí nebo nemusím tento produkt už),Zpáteční lodní nabíječka bude kupující odpovědnost. Nebudeme přijímat žádné položky s pachy(parfémy.kouř,ect.) Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky.

Štítky: ego soustružnické nástroje, BT40, nt30, ix6810, rychlá změna věžička držák nástrojů, soustruh rychlé, rychlé chang nástroj post, soustružnické nože sady, soustruh quick change tool post, soustruh řezné nástroje držák
Původ KN(Původu)
Certifikace NIC

Napsat recenzi

Související produkty