Výprodej

477.91 Kč

838.38 Kč

2020 Yr Čína Vysoké Hory 500g Přírodní Zelené Organické Gold Pupeny Dianhong Čaj Čínský Premium Dian Hong Čaj kung-fu Černý Čaj

Přidat recenzi

Přírodní organické Gold Pupeny Dianhong čaj Čína Vysoké Hory 500g

Čistá Hmotnost : 500 g/kus, Produkt, datum: 2020 rok.

Skladování: 36 měsíců

Skladování: Vyhněte se přímému slunečnímu záření.

Výroba: Vyrábí provincii Yunnan Hongde Tea factory

Dianhong Čajová konvice vyvinut v roce 1939, s více než 70 let historie,byla udělena státní Stříbrnou cenu za kvalitu, slavný Čínský Čaj a Zahraniční Dárek Čaj pro Zahraniční Hosty.

.

O Fengqing Černý Čaj(Dianhong)

"Fengqing" je rodištěm big-listový čaj, vhodný pro výrobu černého čaje a Pu ' er čaj. Od roku 1940, lokálně produkoval "Dianhong vyváží do velké Británie a dalších zemí, včetně Dianhong Kung Fu čaj, Yunnan rozbité černý, vyhrál národní kvalitní stříbrné medaile, Čínský čaj, Národní Zahraniční Věci, čajový obřad a další vyznamenání titul.

V roce 1986 Dianhong čaj jako země dar daroval Britské Královny Alžběty II. Říká se, že Královna Anglie umístěn "Dianhong v průhledné nádoby jako okrasné věc jako poklady. Fengqing je také známý jako "Dianhong rodném městě čaj", 51 "Pracovní Den každého roku jako" Čaj Festival obchodních výměn.

Štítky: dian hong čaj, zelený puer čaj, čínský zelený čaj, černý čínský čaj, čínský čaj sada, dian hong, da hong pao, červené roucho čaj, černý listový čaj, dianhong
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty