Výprodej

94.36 Kč

HTD3M Načasování kladky 24 Zubů 8mm Otvor pro 9mm Šířka Pásu,2ks/lot.

Přidat recenzi

Nákupní Tipy:

1.Jsme věnována prodej různých druhů komponent.Tak jako načasování kladky,rozvodové řemeny,lineární ložiska,kuličková ložiska,elektronika,motory,nástroje,různé druhy 3D tiskáren díly a tak dále.

2.Pokud potřebujete více složek,prosím, kontaktujte,nabídneme další slevy.

3.Pokud budete chtít některé komponenty na míru,kontaktujte nás, prosím, taky!

4.Pokud se vám líbí našem obchodě,Prosím obchodě.

5.Nám ukázat screenshot, který je o důkazech pro své sbírky, nabízíme slevu.

6.Pokud tam jsou některé problémy( včetně: množství,kvalita,chybí, a tak dále) pro naše obchodní,prosím, kontaktujte nás co nejdříve,budeme vám nabízejí dobrý způsob, jak vyřešit naše problémy.

7.Jsme rád pomohl vynálezci, aby se ty komponenty, které potřebujete.I třeba jen 1 za test!

8.Budeme aktualizovat komponenty každý den! 3M Kladka

Profil zubu: HTD 3M, Kulatý Zub

Rozteč: 3mm

Zub Číslo: 24

Šířka kola: 10 mm

Vrtání: 5 mm, 6,35 mm, 8 mm nebo 12 mm. Pro 5mm motor nema17 hřídele nebo nema23 stepper 6.35 mm hřídel, 12mm pro zaměřené nema23.

4ks šrouby budou zaslány společně!

Za 10 kladky budou zaslány s 1 klíčem.

Náklad :

. Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslat ji ems do 10 dnů onc e vaše platba je dokončena s výjimkou některých položek, které vedou čas, seznam speciální a tradiční Čínské svátky.

. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se vaše položky je kontrolována.

. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřské poplatky, cla atd. a dovozu daně z vaší zemi. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.

. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc. Díky za pochopení.

Vrací :

. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu.

. Kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené během návratu, kupující by měl být odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba :

. Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení položky.

. Kupující by měl vrácení zboží v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

. Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrácení zboží v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

. Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba :

. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Další položky odkazy vám může líbit!!! GT2-6 Pásů:

GT2-3.5 Pásy:

GT2 Načasování Kladky:

Napínací Kladky:

Pokud potřebujete jiné,prosím, kontaktujte nás.

Skype:greenlin119

Whatsapp:008613861797589

Myslí na vaše prohlížení!

Štítky: 24 zubů, 10 mm vrtání řemenice, 15mm řemenice, 12mm kladky, 3m kladka, 20mm řemenice, htd3m, cnc kladky, 3m pás, htd3m řemenice
Typ Načasování
Číslo Modelu htd3m
Značka komponenty průzkumníci
Zuby 24T
Materiál SLITINY
vrtání 8mm
Šířka Pásu 9mm

Napsat recenzi

Související produkty