Výprodej

180.13 Kč

211.80 Kč

A3 Velké Velikosti PVC Čerpat Tablet Kreslení ve Tmě se Světlo, Děti, Děti, Legrační, Malování Toy Desky Sada s 2 výrobce

Přidat recenzi

A4 Remíza s Světla v Temné Děti, Děti, Zábavné Hračky, Kreslící Tabule V Kolonce ruský Jazyk Dropshipping 2018

Sada "Kreslení světlem" pomůže dítěti odhalit jeho tvůrčí potenciál, ale ve stejné době, nábytek a tapety ve vašem bytě nebude, "zdobí" s vzory a ruční psaní.

Se speciální tablet se světlem-hromadí povlak, baterku značku a začít kreslit! Dotek "kartáč" na "plátno" bude tam světlo, linie, jas a jasnost závisí na vzdálenosti od značky na tablet a úhel sklonu. Nemůžete vymazat z pracovní plochy, ale můžete čerpat na vrcholu, protože každá nová linka bude jasnější, než ten předchozí. Úplně stejný obrázek, zmizí sám v 30-40 minut.

Na druhém konci značky je pero se speciálním inkoustem, který se zobrazí pouze pod světlem baterky. To nemůže být čerpána na tablet - použití běžného papíru!

Sada obsahuje:

tablet s světlo-hromadící krytiny, formát А4 nebo A4;

marker-svítilna pro kreslení;

šablony;

instrukce;

Doporučení pro použití:

Čím méně je světla v místnosti, tím jasnější bude obraz.

Doporučené výkresu relace je ne více než 15-20 minut.

Ne malovat na tabletu nic jiného, než baterku značky.

Nemají přímé obrysové světlo do očí.

Doporučuje se, aby tablet na tmavém místě během volného času.

Soubor formátu A4 je ideální pro vytvoření malé a kompaktní předmětů. Malé a levné možnost v krabici s šablony a tužka pro kreslení. Určen pro společné tvořivosti dětí a rodičů.

Další remíza hračka

Přepravní:. Obvykle, Položky budou odeslány do 5 obchodní den po zaplacení odbavení.Dodáváme doprava zdarma služeb , pomocí China Post Air Mail (CPAM). Každá zásilka je odeslána doporučeně, protože to je bezpečnější.

Návrat a Vrácení peněz: V případě, že položka je vadný, prosím, informujte nás do 30 dnů od obdržení, zajistíme reship nebo vrácení peněz. Kupující musí zaplatit za zpáteční náklady a budeme platit náklady na reset.

Zpětná vazba: Pokud si nejsme spokojeni s produktem nebo službou ,prosím, kontaktujte nás a nedávají nám negativní nebo netural zpětnou vazbu,Musíme vám dát uspokojivé řešení.

Jsme vždy odpovědět na zprávy do 2 pracovních dnů (off-duty na víkend). Pokud se nechcete dostat odpověď od nás, pak prosím zkontrolujte, zda vaše nevyžádané nebo spam schránky.

Štítky: tablet pilulky maker, lehký tablet a3 modrá, kola stůl pro laptop, nakreslit desku, led tablet, společné válec, lds obrázky světla, prstem kreslení kartáče, grafický tablet na kreslení, dítě tablet
Materiál Plastové
Varování Kreativní Hra dohromady společné frisette
Klasifikace Kopírování Notebook
Věkové Rozmezí 5-7 Let
Značka peneede
Typ Kreslení Hračky Nastavit
Číslo Modelu Noční Obraz Malovat Vzdělávací světelný Tablet Fluorescence Zmrazit
Pohlaví Unisex
Velikost 210mm * 300mm * 2mm

Napsat recenzi

Související produkty