Výprodej

355.02 Kč

507.05 Kč

VR Doplňky 5M Datové Linky Nabíjení Kabel Pro Oculus Quest 2 Odkaz VR Headset USB 3.0 Typu C Přenos Dat USB-Type-C Kabel

Přidat recenzi

Popis:

1,5 M pro Oculus Quest 2 datový kabel-plné využití hry konání, rozšířit rozsah činnosti a zvýšení flexibility. To se může přizpůsobit více ve velkém měřítku hry, zlepšit herní zkušenosti a zlepšit osobní zábavu.

2. Čip zesilovač-účinně zesílit signál, kompenzovat útlum signálu, a zabránit ztrátě dat a špatný kontakt v důsledku rozšíření datové linky. To je efektivně využít pro 16 FT dlouhé kabely pro zvýšení stability přenosu dat a zrychlit nabíjení účinnost.

3. USB 3.0 nabíjecí kabel-přenosová rychlost dat je až 5 gbps, která umožňuje připojit k pro Oculus Odkaz program bez prodlení. Prosím, ujistěte se, vložte ji do USB 3.0 slotu na základní desce nebo GPU, aby zajistily co nejlepší výkon.

4. Profesionální materiál-pro Oculus Quest 2 propojovací kabel se standardem USB 3.0. Kabel je složen z mnoha vysoce-frekvence vyhrazené měděné dráty a má tři stínění vrstev, konkrétně polyesterová fólie, hliníkové fólie a opletení ke zlepšení přenosu dat účinnosti. Přenosová rychlost dosahuje asi 5Gpbs.

5. Univerzální kompatibilita-Oculus Odkaz headset kabel může dokonale spojit pro Oculus Odkaz virtuální reality (VR), pro Oculus Rift-je hra, Pro Oculus Quest/Quest 2 hra zařízení. To má C-typu rozhraní s většinou ostatních zařízení.

Specifikace:

Délka kabelu: cca 5 m/196.85 v

Barva: černá

Kompatibilní zařízení: PC

USB port: USB Typu C

Rychlost přenosu dat: 5 gbps

Použitelné pro: pro Oculus Quest/Link/Quest2

Balení Seznam:

Připojení Signálu Řádek*1

Štítky: oculus odkaz kab, nabíječka choetech, kabel oculus quest 2, případě oculus quest, headset w usb, oculus quest 2 popruh popruh, oculus touch, quest 2, earphon, oculus quest kůže
Typ Další
Kompatibilní Značka Oculus quest 2
Značka CHOETECH
Balíček Ano
Kompatibilní Model Oculus quest 2
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty