Výprodej

194.39 Kč

353.34 Kč

4 Páry Kolo Disc Brzdové Destičky pro Formula B4 MTB Horské Silniční Kolo Brzdové Díly

Přidat recenzi

4 Páry Kolo Disc Brzdové Destičky pro Formula B4 Frenos MTB Horské Silniční Kolo Brzdové Díly

Přijímáme Alipay zde.Všechny hlavní kreditní karty jsou accetped prostřednictvím zabezpečeného procesor PODMÍNĚNÁ.

1.Nabízíme dopravu Zdarma od Tenis-cernovice.cz Standardní Přepravní pod nejčastější stav. Ale to trvá kolem 15-40 pracovních dnů poté, co byl vyslán. Někdy bude odloženo až do 41-60 pracovních dnů z důvodu celní nebo jiné problémy, jako jsou místní počasí problém, tak to potřebuje vaši dostatek trpělivosti čekat na pozemku. A když se rozhodnete zásilku způsobem, pak si myslíme, že souhlasíte s přijetím tohoto zpoždění, pokud se stane.

2.Máme Loď váš balíček DDU, "cel a daní, nezaplacené" . Jste odpovědní za zaplacení jakékoliv dodatečné poplatky za celní odbavení, pokud se stane.

1.Podporujeme vrátit a změnit položku politiky, ale budete muset zaplatit plnou cenu za obě způsob dopravy (zahrnuje dopravu, daně a celní náklady atd.) a udržet položku v dobrém stavu, jinak budeme mít právo odmítnout vrácení a vrátit. Všechny návratové politiky musí být se použijí v rámci 7 dní (časový bod startu z zobrazí položka).

Níže problémy nevztahuje na návrat a vrácení peněz:

(1) Barva, velikost rozdílu problémy, stejně jako to, co jsme zmínili;

(2) Výrobek s nějaké škody v důsledku nesprávné činnosti;

(3) Prát, použité a opotřebované výrobky;

Jakýkoliv problém, před objednáním, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Ale nejdřív,prosím, chvilku si přečtěte všechny poskytnuté informace.Pokud tomu tak není, můžete, kontaktujte nás prostřednictvím obchodní manažer nebo e-mailem, rádi vám zodpovíme vaše dotazy do 24 hodin.

Jsme závislí na spokojenost zákazníků uspět. Proto vaše pozitivní zpětná vazba a 5 Skóre DSR jsou pro nás nesmírně důležité. Pokud jste spokojeni s naší věcí, věnujte Prosím chvilku opustit své pozitivní zpětnou vazbu. Děkuji!!!

Štítky: dítě kojeneckého mléka, hayes stroker, b4, horské silniční kolo brzdové destičky, díly jízdních kol velký, mountian bike brzdové destičky, brzdy v, formula r1, srida díly jízdních kol, 1 vzorec
Komponenty Podložky
Brzdový Systém Linka Tahání Kotoučové Brzdy,Hydraulické Kotoučové Brzdy(Hydraulické Brzdy)
Použití Horská Kola
Značka SOOCENT
Materiál Semi - Metalické
Číslo Modelu SZ909GRx4
Velikost 43.5x25mm

Napsat recenzi

Související produkty