Výprodej

163.36 Kč

276.80 Kč

Smart Rychlé Wifi Hlas Překladatel Two-Way Reálném Čase 68 Jazyk Překladu Pro Učení, Cestování V Business Translator

Přidat recenzi

Popis:

NE:

1. Budete muset stáhnout"X-Trans" APLIKACE, Ty by lepší zvolit oficiální webové stránky, stáhnout a nainstalovat, pokud Google Apple trhu, nemůže podporovat;

2. Otevřete APLIKACI v telefonu a Otevřete Bluetooth, pak spustit překladatel a připojení Bluetooth podle řádku APLIKACE, věnujte Prosím pozornost návodu k použití.

3. Stiskněte corressponding tlačítko na překladatele, když vstoupí do APLIKACE po úspěšném připojení Bluetooth

Funkce:

- Více Jazyků Překlad: Podpora až do více než 68 jazyků, překlady, každý jazyk lze přeložit navzájem. Malé a vynikající: Kapesní velikost, malý a přenosný, takže pohodlné nosit s, ať jste kdekoli.

- Dvou-Způsob, Real-Time Interkom: To může být použit pro komunikaci tváří v tvář, a řešit komunikační překážky. Dává vám nejvhodnější překlad výsledky v reálném čase, rychlé odezvy v sekundách.

- Hlas Překlad: Inteligentní technologie rozpoznávání hlasu, aby se cross jazyková komunikace jednodušší. Překládat řeč do vysoké kvality cizojazyčného textu a přenášet do hlasového výstupu.

- Překlad textu: Podpora textu na text překladu. Široká Kompatibilita: Kompatibilní s většinou iOS a Android telefonů. Odolné a Dobíjecí: Vestavěný 3.7 V 750 ma dobíjecí baterie, nízká spotřeba energie, plug snadno a zdarma.

- Bezdrátové Připojení Bluetooth: Připojte se k telefonu přes Bluetooth, umožňuje bezdrátový přenos vzdálenost až 10 metrů, a vzdálenost rozpoznávání hlasu je 2 metry.

O:

68 Jazyků, Hlas Překlad

Arabic(Egyptian),arabština(Irácké),arabština(Alžírsko),arabština(spojené arabské emiráty),arabština(Saúdská Arábie),arabština(Marocký),arabština(Libanon),arabština(Kuvajtská),katalánština,dánština, němčina,angličtina(spojené státy americké),angličtina(Jižní Afrika),angličtina(Filipíny),angličtina(Nový Zealand),English(Ireland),English(UK),English(Canada),English(Australia),Spanish(Uruguay),Spanish(Peru),Spanish(Paraguay),Spanish(Panama),Spanish(Nicaragua)

, Španělština(Mexiko), španělština(Honduras), španělština(Guatemala), španělština(Eldorado), španělština(Costa rica),Spanish(Colombian),Spanish(Chile),Spanish(Bolivia),Spanish(Argentina),Finnish,French(France),French(Canada),Japanese,Korean,Norwegian(Blogger MEL),Norwegian(ninosk),Russian,Swedish,Chinese(Simplifled),Chinese(HK),Chinese(Traditional),Czech,Greek,Hebrew,Hindi,Hungarian,Bahasa Indonesia,Italian,Dutch,Polish,Portuguese,Portuguese(Brazilian),Rumanian,Slovak,Thai,Turkish,Vietnamese,Ukrainian,Tagalog,Serbian,Nepali,Bengalese,Khmer,Burmese

29 Jazycích Hlasového Psaní

Arabština (Egypt), katalánština, dánština, němčina, angličtina(spojené státy), angličtina(Nový Zéland), angličtina(UK), angličtina(Kanada), angličtina(Austrálie), španělština, španělština(Mexiko), finština, francouzština(Francie), francouzský(Kanada), Japonština, korejština, norština(Ninosk), Čínština(Zjednodušená), Čínština(HK), Čínština(tradiční), ruština, švédština, Hindština, italština, holandština, polština, Thajština, portugalština, portugalština(Brazilská)

Specifikace:

Barva: Černá,

Bezdrátové Připojení: 2.4 G Optická

Optické Rozlišení: 1200dpi

Bezdrátový Přenos Vzdálenost: 10 m

Rozpoznávání hlasu Vzdálenost: 2m

Baterie: 3.7 V 750 ma Dobíjecí Baterie

Obsah Balení:

1X Překladač

1X Nabíjecí Kabel

1X Uživatelská Příručka

Štítky: langogo genesis ai překladatel, mi jazyk překladatel, přenosný hlasový překladač, zařízení překladatel, zařízení, překlad, voice assist, language translator zařízení offline, anglický překladatel v režimu offline, hd ssd, překladatel instant dosmono
Značka centechia
Styl Přenosný
Původ KN(Původu)
Displej No

Napsat recenzi

Související produkty