Výprodej

2 181.08 Kč

12V, 5KW Vzduch Naftové Topení LED Displej Konstantní Teplotu A Snadné Ovládání Univerzální Naftové Topení

Přidat recenzi

Vlastnosti: 1. Široké využití: vzduch naftové topení mohou být používané pro nákladní vozy, lodě, přívěsy, Karavany, Karavany, obytná auta, karavany a všechna ostatní vozidla s naftovým motorem.Vzduch dieselové ohřívače jsou vhodné také pro vnitřní použití, jako jsou domy, sklady, továrny, kanceláře, atd. Vezměte prosím na vědomí, že čím menší je prostor, tím vyšší je rychlost tepla-vedení, budou.V případě, že prostor je velký, je doporučeno, aby koupit některé ohřívače pro vytápění.

2. Rychlé Vytápění: dálkové ovládání může být použito pro předehřev a kontrolu oleje, objem, teplotu a rychlost větru a mrazu na oknech mohou být odstraněny.Eco-přátelské ovzduší naftové topení má nízké emise a nízkou spotřebu paliva.Integrovaný (diesel ohřívač vzduchu), šetří prostor a snadno se pohybovat.Po výměně vozidla, to může být rozebrán na nové vozidlo.Vezměte prosím na vědomí, že dálkové ovládání musí být nastavena před tím, než mohou být použity.Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete nás kontaktovat pro pomoc.

3. Snadné ovládání: LCD dynamický displej bude jasně ukazují provozní stav zařízení.Paliva, elektrické energie, a teplota může být nastavena libovolně.LCD dynamický displej, snadné ovládání, jasné na první pohled.Pokud tam je nějaká otázka, prosím, viz návod k obsluze LCD dynamické zobrazení na obrázku.

4. Odpařování Technologie: odpařování technologie používá keramické zapalovací svíčky pro ohřev paliva a odpařování do plynu, rychle vznítit a plně hořet.A výrobek, opatření, o 16.3" x 15,4" x 6" palců (jak je znázorněno na obrázku).

5. Základní Informace: topný výkon: 2KW-5KW, palivo benzín: nafta, automobilové klimatizace typ: topení, jmenovité napětí 12V, spotřeba paliva (L/h): 0.64.

6. Balíček Zahrnuje: 1 x diesel ohřívač vzduchu, 1 x odpovídající příslušenství (jak je znázorněno na obrázku).Vezměte prosím na vědomí, že pokud máte jakékoli dotazy týkající se instalace a používání výrobku, prosím, neváhejte a pošlete nám e-mail, budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl.Nebo, můžete odkazovat na pokyny pro instalaci je znázorněno na obrázku.

Specifikace:

Jméno: 12V, 5KW Vzduch Naftové Topení

Rozměry výrobku: cca 16.3 x 15.4 x 6inches

Materiál: kov + plast

Barva: černá

Napětí: 12V

Výkon: 1KW-5KW

Paliva: diesel

Kompletní spalovací rychlost: 100%

Spotřeba: 0,1 l nafty na hodinu

Pracovní teplota: -40 °c ~ 80 °c

Použitelné pro různé vozidla s naftovým motorem, jako jsou automobily, autobusy, rekreačních vozidel, nákladních automobilů, strojírenství vozidel, atd.

Balení Seznam:

1 x Ohřívač Vzduchu Host

1 x Dálkové Ovládání

1 x Obvod Skupiny

1 x Sací trubice

1 x Výfuková Trubka

1 x Výstup Vzduchu Potrubí

1 x Vzduchový Filtr

1 x Manuál

Poznámky:

1. Tam může být odchylka 1-5 mm vzhledem k ruční měření.Ujistěte se, že vám nevadí, že před nákupem.

2. Barvy mohou mít některé rozdíly jako rozdíl vzorek, prosím pochopit.

Štítky: diesel ohřívač vzduchu 12v 5w, diesel pánské, diesel ohřívač vody 12 v, Naftové topení 12v, paliva ohřívač vzduchu 5kw, vzduch naftové topení, ohřívač vzduchu, diesel muž, diesel ohřívač vzduchu 12 v, Auto Ohřívač Paliva
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty