Výprodej

1 358.43 Kč

1 509.42 Kč

Elecrow GSM/GPRS/EDGE SIM5360E 3G Shield pro Arduino Uno Mega Modul A-GPS, Micro SIM Karty 3G Sítě eCALL Development Board

Přidat recenzi

Elecrow GSM/GPRS/EDGE SIM5360E 3G Shield pro Arduino Uno Mega Modul A-GPS, Micro SIM Karty 3G Sítě eCALL Development Board DIY Kit

Na SIM5360E série je Dual-Band HSPA+/WCDMA a Quad-Band GSM/GPRS/EDGE modul řešení v SMT typ, který podporuje HSPA+ až 14,4 Mb / s pro downlink přenos dat.podporuje 3G sítě a kombinuje technologie GPS pro satelitní navigaci.Kromě toho, také podporuje A-GPS, které jsou k dispozici pro indoor lokalizaci.a to také podporuje pro eCALL.

Modul se ovládá pomocí AT příkazů přes UART a podporuje 3.3 V a 5V logické úrovně.Pokud chcete udělat nějaké aplikace, máme nějaký příklad pro vás odkázat.M2M (Machine 2 Machine) Applicatoions - řízení přenosu dat pomocí SMS nebo GPRS mezi dva stroje se nachází na dvou různých továren.

Dálkové ovládání spotřebičů - Pošli SMS, když jste ve vaší kanceláři k zapnutí nebo vypnutí pračky doma.

Vzdálené Meteorologické stanice nebo Bezdrátové Senzorové Sítě - Aby to s [Crowduino v1.0|Crowduino v1.0] a vytvořit senzor uzlu, schopný přenášet data ze senzorů (stejně jako z meteorologické stanice - teploty, vlhkosti atd.) na webový server (jako pachube.com).

Sledování vozidel Systém - Instalace GPRS+GSM+GPS Štít v autě a publikovat své místo živě na internetu.Může být použit jako automobilové bezpečnostní alarm.

Quad-band GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz.

HSPA+: Max. 14.4 Mbps(DL), Max. 5.76 Mbps(UL).

WCDMA: Max. 384Kbps(DL), Max. 384Kbps(UL).

GPRS multi-slot class 12, Max. 85.6 Kbps(DL), Max. 85.6 Kbps(UL).

EDGE multi-slot class 12, Max. 236.8 Kbps(DL), Max. 236.8 Kbps(UL).

GPRS mobilní stanice třídy B.

Řízen NA Příkaz (3GPP TS 27.007, 27.005 a SIMCOM rozšířené AT Příkazy).

Podporuje Real Time Clock.

Rozsah napájecího napětí 5V ~ 12V.

Podporuje pro eCALL.

Integrovaný GPS/CNSS a podporuje A-GPS.

Podporuje 3.0 V do 5.0 V logické úrovni.

Nízká spotřeba energie, 1 ma v režimu spánku.

Podporuje GPS NMEA protokolu.

Standardní Kartu Micro SIM.

M2M (Machine 2 Machine) Applicatoions - řízení přenosu dat pomocí SMS nebo GPRS mezi dva stroje se nachází na dvou různých továren.

Dálkové ovládání spotřebičů - Pošli SMS, když jste ve vaší kanceláři k zapnutí nebo vypnutí pračky doma.

Vzdálené Meteorologické stanice nebo Bezdrátové Senzorové Sítě - Aby to s [Crowduino v1.0|Crowduino v1.0] a vytvořit senzor uzlu, schopný přenášet data ze senzorů (stejně jako z meteorologické stanice - teploty, vlhkosti atd.) na webový server (jako pachube.com).

Sledování vozidel Systém - Instalace GPRS+GSM+GPS Štít v autě a publikovat své místo živě na internetu.Může být použit jako automobilové bezpečnostní alarm.

Tipy: I když nastavíte o jeho použití, prosím, na vědomí tyto tipy: 1: ujistěte Se, že vaše SIM karta je odemčena. 2: produkt je poskytován jako je bez izolační kryt.Prosím, dodržujte ESD opatření speciálně v suchém (nízká vlhkost) počasí. 3: výchozí tovární nastavení pro GPRS Štít UART je autobaoding.To podporuje přenosové rychlosti od 1200 bps až 115200bps. (Lze změnit pomocí AT příkazů).Uživatelská Příručka a techsupport :

SIM5360E 3G Štít x1

GSM anténa x 1

GPS anténa x 1

Elecrow je open hardware usnadnění společnost se sídlem v Shenzhen, Čína.Těží z největší elektronický trh, místní výroba energie a pohodlné globální logistický systém, obrovské množství vtipných a zajímavých produktů jsou vytvořeny každý den.My integrovat zdroje, aby sloužil nové éry inovace.

Aby se vaše tvorba a inovace jednodušší, nabízíme různé vývojové platformy, moduly, nářadí, elektronických součástek,a další open source hardware.poskytujeme také mnoho druhů služeb ,patří Fusion PCB service, Component Sourcing služeb a PCB Montážní služby atd.

Bez ohledu na to, zda jste zvědavý student, kvalifikovaný inženýr, nebo nadšenec, který miluje vytvořit, bude vždy existovat něco, co zde, aby vyhovoval vašim potřebám - a pokud není ,rádi bychom vědět.prosím, neváhejte a kontaktujte nás.

Spokojenost Zákazníka

Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.

Z jakýchkoli důvodů nejste spokojeni s předměty nebo služby, prosím, neváhejte nás kontaktovat, první před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit problémy a poskytnout vám nejlepší zákazník servcies.Záruka & Návrat

Snažíme se co nejlépe sloužit našim každému zákazníkovi to nejlepší, co můžeme udělat.

My vám vrátíme peníze za položky, vrátil se do 7 dnů od jejich obdržení, z jakéhokoli důvodu.Plná náhrada bude poskytnuta, pokud položky jsou vráceny v původním stavu.

Nabízíme 1 měsíc výměna a 12 měsíců údržbu záruky.Položky být nahrazeny během prvního měsíce nebo zachovány pro první rok.

Před vrácením zboží, prosím, kontaktujte nás a ujistěte se, že jste si naše (prodávajícího) zpáteční adresu

Platba

Přijímáme platby prostřednictvím Kreditní Karty, paypal nebo tak, že Tenis-cernovice.cz podporuje.

Doprava 1. Podporujeme world wide doprava s sledovací číslo(letecky) a express(DHL/FEDEX/UPS/EMS).

2. Přepravní náklady: Klikněte na tlačítko "Doprava a platba" kartu na detailní stránku produktu, a uvidíte dodací údaje.Si můžete spočítat přepravní náklady zadáním požadované informace.

3. Přepravní doba: doba přepravy se liší s různými způsoby dopravy.

Dopravce Jméno předpokládaný Čas v Tranzitu z Číny do Cíle Sledování Služby 3-5 pracovních dnů www.dhl.com 3-5 pracovních dnů www.fedex.com 3-5 pracovních dnů www.ups.com 5-10 dní www.ems.com.cn 7-25 dní www.hongkongpost.com

4. Dobu na Zpracování objednávky: Objednávky budou zpracovány do 1-2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.

Štítky: arduino mega shield, mega 2560 pro rady, mb102, arduino štít, dab-shield arduino, uno attack karetní hra, Arduino mega 2560, arduino nano, arduino gps modul, arduino tepelné
Napájecí Napětí 110 - 220v
Rohs stížnost
Číslo Modelu ARS04053S
Typ Regulátor Napětí
stav Nové
Značka ELECROW
Balíček SMD
Provozní Teplota STANDARDNÍ
Quad-band GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz
STANDARDNÍ micro SIM karty
Aplikace Počítač
Pracovní Napětí 5V ~ 12V
Podporuje pro eCALL
podporuje A-GPS
Ztrátový Výkon nízká
SIM5360E 3G Štít pro arduino uno mega
Hmotnost Položky 36G

Napsat recenzi

Související produkty